Саморобні міні трактори в Україні обзор

Все більш затребуваними і популярними на ринку мототехніки останнім часом стають саморобні міні трактори. На українському ринку широко представлений саморобний трактор, як вітчизняного виробництва, так і виробництва країн ближнього і далекого зарубіжжя (міні трактор Уралець, міні трактор МТЗ 082, міні трактор КМЗ 012, міні трактор ХТЗ, міні трактор т 012, міні трактор Беларус 132Н, міні трактори японського, німецького, італійського, французького, чеського та китайського виробництва.

Ознайомитися з модельним рядом і підібрати потрібну Вам модель мінітрактори, Ви можете на сайті ФармТрактор

Найбільше застосування міні трактори знайшли в сільському господарстві. Першочерговим завданням для успішного ведення фермерського господарства була і залишається механізація ручної праці. У цій області без мототехніки ніяк не обійтися. Вона потрібна скрізь: при веденні робіт з обробки землі, посівних роботах, збиранні врожаю, заготівлі кормів і т.д. Мотоблоки та мотокультиватори часто не підходять з причини їх відносно невеликої потужності , а повнорозмірні трактори навпаки дуже потужні і габаритні. Потрібно щось середнє і цими механізмами якраз і стали міні трактори.

Наступна область застосування саморобні міні трактори це комунальне господарство. Практично всі сучасні міста відрізняються дуже щільною забудовою будинками та спорудами, що часто не дозволяє використовувати техніку стандартних розмірів. У таких випадках застосування легких і мобільних міні тракторів з різним навісним обладнанням стає просто незамінним. Також міні трактор, володіючи малою масою, яка не завдає шкоди газонного покриття, при русі по них.

Незамінні саморобні міні трактори і при веденні будівельних робіт. Особливо великим попитом міні трактори користуються при веденні робіт з будівництва котеджів і заміських дач. Крім цього, міні трактор — хороший помічник при ландшафтних роботах та прокладання різних інженерних комунікацій.

Вибираючи модель міні трактора бажано скласти список необхідних операцій, виконання яких від нього буде потрібно.

Саморобні трактори — багатофункціональні, мобільні, малогабаритні і відносно легкі машини. Функціональність міні трактора в першу чергу залежить від навісного обладнання, яке застосовується в агрегаті з ним. Конструктивне виконання деяких міні тракторів дозволяє використовувати в агрегаті з ними до 50 -ти видів різного навісного устаткування. Найбільш часто використовується навісне обладнання для вантажно-розвантажувальних, комунальних, земельних і садових робіт. Для садово-городніх робіт застосовується спеціальний садовий міні трактор (райдер), що працює в агрегаті з безліччю насадок сільськогосподарського призначення, такими як косарки роторні та сегментні, борони, плуги, окучники, обладнання для корчування, картоплесаджалки, картоплекопалки, візки і т.д. Для вантажно-розвантажувальних робіт застосовують, як правило, ковші, вила для піддонів, лебідки. Для будівельних і земляних робіт — відвал, екскаватор, бур, культиватор і планувальник . Ефективно використовуються міні снігоприбиральні трактори зі спеціальною навішуванням.

Саморобні трактори

Найсучасніший і економічний спосіб — це придбання товарів через інтернет — магазин. В інтернет магазинах, як правило, завжди великий вибір різноманітної по конструкції і технічним характеристикам мототехніки, а ціни з урахуванням доставки до покупця транспортними компаніями виявляються більш вигідними, ніж покупка в звичайному інструментальному магазині.

Купити міні тратор, витративши мінімальну кількість часу на вибір відповідної моделі, стало останнім часом дуже нескладно якщо Ви, відвідавши наш сайт в інтернеті і отримавши в повному обсязі необхідну Вам інформацію, виробляєте покупку через інтернет магазин міні тракторів