КУПИТЬ МИНИ ТРАКТОР

Купити міні трактор

Сьогодні в нашій країні пішла мода на переробку мотоблока в мінітрактор. Велика кількість людей намагаються самі переробити мотоблок в міні трактор, в результаті виходить, що придуманий міні трактор не працює. Для такої роботи потрібні фахівці, які знають свою справу, мають величезний досвід у роботі з мотоблоками. Наша компанія вже довгий час продає і переробляє мотоблоки в міні трактори, після чого їх успішно продає за куди нижчими цінами ніж на ринку. Ми хочемо надати вам можливість купити міні трактор у нас за куди меньшою ціною, ніж Ви б купили в інших інтернет-магазинах.

 

Для початку вам потрібно вибрати мотоблок, який Ви хочете переробити в міні трактор. У нас на міні трактори ціна залежить від складності роботи, розміру мотоблока і вашої фантазії. В основному люди купують великі мотоблоки, ними легко управляти і вони справляються з усіма представленими їм завданнями. Купити міні трактор у нас не складе вам великої праці, доставка здійснюється по всій території України, тому не треба возиться з ним, вам його доставлять в перебігу 2-5 днів додому. Саморобні міні трактори позбавлять вас роботи на городі, Ви легко зможете перевозити різні вантажі, він зробить за вас всю роботу на городі.

 

У нас ще є китайські міні трактори за низькими цінами, ми доставляємо їх прямо з Китаю, термін доставки залежить від самих виробників, ціни на таку техніку на 40-70 % нижче ніж в інших інтернет-магазинах і нижче на 100-150% ніж на ринках. Але є свої мінуси, термін доставки товару займе 30-50 днів з моменту оплати, товар буде доставлений кораблем від виробників в Україну, далі він пройде розмитнення і буде оправлений до ваших дверей. У нас на китайські міні трактори ціна залежить від їх розміру, ми працюємо на пряму через заводи, ціни завжди потрібно уточнювати з нашим менеджером, а відповідну ціну він вам скаже через 10-12 годин на моменту дзвінка.

 

Якщо ви шукаєте магазин, який займається продажем міні тракторів, ти ми кращі фахівці в даній справі, вже кілька років працюємо на ринку і перевезли понад 1000 одиниць товару з Китаю. Ще у нас Ви можете купити японські міні трактори за низькими цінами, вони правда в кілька разів дорожче коштують, ніж міні трактори з Китаю, але все ж якість у них вище і запчастини можете знайти на ринках.

 

© 2019 Усі права захищено