Трактори Сінтай

Купити трактори Сінтай

Добрий день шановні клієнта компанії "Traktorist", надаємо вашій увазі трактори Сінтай, дана техніка є однією з найпопулярніших в Україні. Зараз велика кількість людей у світі купують виробництво «Сінтай». Давайте ми докладно розповімо вам про техніку. Почнемо з виробника, він знаходиться в Китаї, самі трактори так називають через те, що їх виготовляють у місті Сінтай. Дана модель відноситься до міні трактори Сінтай, вони мають малогабаритні, але їх міць двигуна йде від 12 л.с. Що дозволяє агрегату обробляти великі ділянки землі, перевозити різні вантажі.

 

На сьогоднішній день ми працюємо на пряму з виробниками техніки, Ви можете купити трактор Сінтай на нашому сайті і ми його доставимо вам його прямо додому. Зручність в купівлі у нас в тому, що наші ціни завжди нижчі конкурентів, як серед інтернет-магазинів, так і нижче ніж на ринках. Ми доставляємо вантаж прямо за адресою клієнта, він може його забрати як на складі у себе в місті, так і ми привеземо його до нього додому, зрозуміло ціна залежить від ваги вантажу. Щоб купити трактор Сінтай, потрібно лише вибрати модель, яка вам потрібна і оформити заявку на сайті, якщо не знаєте як, то краще зателефонувати нам і ми разом оформимо замовлення.

 

Наш сайт на міні трактори Сінтай ціни ставить завжди оптимальні, Ви можете їх звірити з іншими магазинами і якщо знайдете товар дешевше ніж у нас, то ми продамо вам його ще дешевше! Наша компанія працює на ринку сільгосптехніки вже більше 5 років, ми знаємо який трактор буде для вас краще, тому дзвоніть і перед покупкою запитуйте у нашого менеджера рекомендації до товару. Не забувайте ділиться нашим сайтом зі своїм сусідом, залишати відгуки, дивитися відео ролики до товару. У нас Ви так само можете купити навісне обладнання до трактора Сінтай, запчастини і тд.

 

© 2019 Усі права захищено