Обзор мотоблоків

Обзор мотоблоків в Україні

Мотоблоки це потужна садово-городня техніка, за допомогою якої легко виконати масу сільськогосподарських операцій. Завдяки великому асортименту навісного обладнання мотоблок по праву вважається універсальною машиною.

Зорати і культивувати грунт, перевезти вантаж вагою до 1000 кг, прибрати сніг за допомогою лопати - відвалу, скосити траву за допомогою навісної сінокосарки - все це можна зробити легко і швидко, якщо купити мотоблок. І це тільки невелика частина всіляких функцій.

Мотоблоки Zirka (Зірка) відомі більше десятка років, це високоякісна безвідмовна техніка, незамінна в сільському господарстві. На ринку сільгосптехніки зарекомендували себе на «відмінно» як представники міні- мотоблоків для невеликих дачних ділянок, так і потужні агрегати для обробки великих площ. Виробник мотоблоків Zirka в асортименті товарів надає також весь спектр запчастин.

Інший виробник мотоблоків Кентавр, практично не поступається в кількості функцій і якості виконуваних робіт. Фактично всі моделі Зірки мають свої аналоги в лінійці мотоблоків Кентавр. Єдина різниця між ними - це ціна. Мотоблок Кентавр дозволяє фрезерувати, робити борозни, підгортати, викопувати коренеплоди, полоти ділянку і навіть качати воду. Сервісний центр надасть 12 місяців повної гарантії і післягарантійне обслуговування.

На відміну від культиваторів, мотоблоки здатні обробляти ділянки землі, площею до 4-х гектар. Працюють вони на дизельному паливі або бензині. Ви можете купити мотоблок залежно від того, який вид палива краще. Всі апарати поставляються на гумових колесах.

Обладнання марки Texas (Техас) професійного застосування, з активною грунтофрезою і електростартером, незамінне для фермера. З його допомогою можна обробляти великі ділянки або цілину. Мотоблоки Texas (Техас) оснащені багатофункціональним кермом, робить культиватор маневреним, що особливо необхідно при роботі з причепом.

Універсальної Мінісільскогосптехніка є і мотоблоки Нева, що випускаються в Росії протягом тридцяти років. Машини комплектуються спеціальними навісними знаряддями для виконання різних робіт. Разом з низкою сільськогосподарських операцій мотоблоки Нева навчені виконувати і додаткові роботи - качати воду, подрібнювати корм, прибирати територію і т.д.

У нашому магазині Ви можете купити мотоблок таких виробників: Нева, Кентавр, Салют, Zirka (Зірка), Texas (Техас). Ціни на мотоблоки вас приємно здивують. Також у нас завжди є в наявності навісне обладнання до них.

Якщо у вас виникли питання в процесі вибору мотоблока - зателефонуйте нам, і ми допоможемо Вам.

 

© 2019 Усі права захищено