Японський міні трактор

Купити Японський міні трактор в Україні

Останнім часом в нашій державі зріс попит на міні-техніку для сільського господарства. Погодьтеся компактність розмірів, вирішує величезну кількість питань з догляду та змістом спец. техніки, а також їх маневреність дозволяє використовувати на будь-якій місцевості. В даний час здійснюються поставки на японські міні трактори і з кождним днем вони стають все більше.

 

Японія це високорозвинена країна світу, яка виробляє найкращу техніку в світі, відповідно японські міні трактори найкращі. Компанії виробники виставляють свій акцент саме на надійності своїй техніці, та нормальну ціну.

 

У нас ви можете купити Японський міні трактор майже любої марки, ми пропонуємо своїм клієнтам: Yanmar, ISEKI, Mitsubishi, Shibaura, Kubota, Hinomoto. Також продаємо навісне обладнання: плуги, культиватори, картоплесаджалки дворядні і картоплекопалки однорядні виробництва Японії та Польщі.

 

Доступність навісного обладнання дозволяє виконують широкий спектр робіт у підсобних і фермерських господарствах. Японський мінітрактор - це незамінний помічник, який зоре землю, посадить, прополет, підгорне і викопає картоплю, скосить сіно, перевезе вантажі, прибере від снігу територію і т. д. Навішування японського міні-трактора аналогічна вітчизняному і китайському.

 

© 2019 Усі права захищено